• #post

The Christian Club (live)

Gepubliceerd op 14.06.21

Luca Missiaen is The Christian Club. Hij studeert wijsbegeerte, wat hem helpt bij het schrijven van zijn teksten. Muziek maken is voor hem een uitlaatklep waar hij kan contempleren over existentiële maar ook romantische problemen. The Christian Club brengt dan ook luistermuziek, die je even doet loskomen van dit chaotisch bestaan. Voor fans van Jeff Buckley en Tamino.

Close